Anasayfa

 Firma Profili

Firmamız Nisan 2001 tarihinde NEŞAT DABAN şahıs firması ile Sanay Grubu Boya üretimine başlamıştır. Temmuz 2002 tarihinde TETRA Boya ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi yeni kimliği, genç, dinamik kadrosu ve zengin makina parkuru ile faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimiz günümüze kadar boya sektöründe başarılı hizmetler vermiştir. Sektördeki hızlı gelişmeye paralel olarak, müşteri portföyünü, üretim kapasitesini ve ürün çeşidini arttırarak, bu gelişmeyi takip etmektedir. Gelişen teknolojiyi kullanarak, Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Epoxy Boyalar, Hava Kurumalı Rapid Boyalar, Hammerton Boyalar, Bitüm Boyalar, Yaldız - Bronz Boyalar, Akrilik Boyalar, Poliüretan Boyalar, Tinerler ve Spesifik Sanayi Boyaları üretimini gerçekleştirmektedir.

Piyasada uygulanan fiyatına göre kalite yerine, standart kaliteye göre fiyat uygulamaktayız.

Tetra Boya ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruluşundan bugüne kadar kendini sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutup, hizmeti bir program dahilinde sunmaktadır. Her  geçen gün kalitesini, makine parkını ve pazar payını arttırarak hizmetlerine devam etmektedir.
Copright © 2010 - 2017 TETRA Boya ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Anasayfa Firma Profili Ürünlerimiz Sertifikalarımız İletişim
Toplam Ziyaretçi: